Skoda Citigo: cena

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Skoda Citigo - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Skoda Citigo. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Skoda Citigo: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
  • Skoda Citigo 2019: średnia cena używanego to 37635
  • Skoda Citigo 2018: średnia cena używanego to 35948
  • Skoda Citigo 2017: średnia cena używanego to 32280
  • Skoda Citigo 2016: średnia cena używanego to 25857
  • Skoda Citigo 2015: średnia cena używanego to 22920
  • Skoda Citigo 2014: średnia cena używanego to 22966
  • Skoda Citigo 2013: średnia cena używanego to 20466
  • Skoda Citigo 2012: średnia cena używanego to 19663
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Skoda Citigo - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Jeśli jesteś na rynku nowego samochodu, być może zastanawiasz się, czy kupić Skodę Citigo. W końcu jest to jeden z najbardziej przystępnych cenowo samochodów na rynku. Ale to, że coś jest tanie, nie oznacza, że nie jest warte Twoich pieniędzy. Czy więc Citigo to dobry zakup? Przyjrzyjmy się bliżej.

Skoda Citigo to samochód subkompaktowy, który został po raz pierwszy wprowadzony w 2012 roku. Jest dostępny w wersjach nadwozia trzy- i pięciodrzwiowego hatchbacka, a napędzany jest trzycylindrowym silnikiem o pojemności 1,0 l. Posiada napęd na przednie koła i pięciobiegową manualną skrzynię biegów.

Citigo są bardzo popularne w Europie, gdzie często są wykorzystywane jako samochody miejskie. W Stanach Zjednoczonych nie są tak powszechne, ale tutaj zaczynają zdobywać pewną popularność.

Głównymi zaletami Citigo są jego niska cena i niewielkie rozmiary. Jest to jeden z najbardziej przystępnych cenowo nowych samochodów na rynku, z ceną bazową nieco ponad 40 000 zł. Jest to również jeden z najmniejszych dostępnych samochodów, dzięki czemu łatwo go zaparkować i manewrować w ciasnych miejscach.

Pomimo niewielkich rozmiarów, Citigo jest zaskakująco przestronne w środku. Może wygodnie pomieścić do pięciu osób, a w bagażniku jest mnóstwo miejsca na bagaże. Fotele są wygodne i zapewniają wsparcie odcinka lędźwiowego.