Ile kosztuje Toyota Auris?

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Toyota Auris - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Toyota Auris. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Toyota Auris: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Toyota Auris - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Toyota Auris została stworzona jako następca Corolli. Zawdzięcza jej m.in. platformę podłogową i wiele podzespołów konstrukcyjnych. Nazwa nowego modelu pochodzi od łacińskiego słowa „aurum”, czyli złoto i okazała się dla tej Toyoty prorocza – to jedno z najbardziej niezawodnych i najchętniej kupowanych aut na świecie. Użytkownicy chwalą go za wygodne i obszerne wnętrze, komfortowe dla wszystkich pasażerów. Choć auto nie jest może zbyt designerskie i atrakcyjnie wizualne, jest bardzo bezpieczne – w czołowym teście zderzeniowym EuroNCAP otrzymało najwyższą ocenę pięciu gwiazdek. W drugiej generacji do nadwozia w wersji hatchback dołączyły również kombi i sedan, a wśród jednostek napędowych znalazła się również opcja hybrydowa. Odmianą luksusową auta jest oferowana tylko W ojczyźnie producenta dostępna jest również luksusowa odmiana znana pod nazwą Toyota Blade.W marcu 2018 roku zaprezentowana została trzecia generacja Aurisa, jednak później zapadła decyzja o przemianowaniu tego modelu i jego sprzedaż pod dawną nazwą Corolla.