Skoda RAPID: cena

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Polecane oferty sprzedaży samochodów

Warto się z nimi zapoznać.

Nissan zdjęcie
Zobacz ogłoszenie
Używany

Nissan Qashqai 1.5 dCi N-Connecta

2016 · 149 360 km · 1 461 cm3 · Diesel

59 900 PLN
Dodaj ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie
Otomoto, OLX, Sprzedajemy, Moto.Gratka

Promuj ogłoszenie z serwisu motoryzacyjnego

Napisz na kontakt@autoteza.pl

10 000 odwiedzin miesięcznie

Skoda RAPID - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Skoda RAPID. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Skoda RAPID: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
  • Skoda RAPID 2019: średnia cena używanego to 52821
  • Skoda RAPID 2018: średnia cena używanego to 47670
  • Skoda RAPID 2017: średnia cena używanego to 43098
  • Skoda RAPID 2016: średnia cena używanego to 38973
  • Skoda RAPID 2015: średnia cena używanego to 32697
  • Skoda RAPID 2014: średnia cena używanego to 30453
  • Skoda RAPID 2013: średnia cena używanego to 27240
  • Skoda RAPID 2012: średnia cena używanego to 24580
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Skoda RAPID - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Na rynku jest wiele różnych samochodów i może być trudno zdecydować, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni. Jedną z opcji, którą możesz rozważyć jest Skoda Rapid. Rapid ma wiele do zaoferowania kierowcom, a jego cena jest trudna do pobicia. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co czyni ten samochód tak atrakcyjnym.

Rapid to świetny wybór dla kierowców, którzy szukają wartości. Oferuje funkcje, które zwykle można znaleźć w droższych samochodach, ale jego cena jest znacznie bardziej przystępna. Ponadto, Rapid jest paliwooszczędny, co czyni go dobrym wyborem dla tych, którzy troszczą się o swój wpływ na środowisko. Jego niewielkie rozmiary ułatwiają manewrowanie w ciasnych miejscach.

Kabina Rapida jest wygodna i przestronna. Fotele są stabilne i mają dużo miejsca na nogi. Elementy sterujące są w zasięgu ręki, a system infotainment jest przyjazny dla użytkownika. Bagażnik jest również duży, co ułatwia przechowywanie bagażu lub innych przedmiotów.

Ogólnie rzecz biorąc, Skoda Rapid to świetny wybór dla kierowców, którzy szukają wartości i wydajności paliwowej. Jest to również dobry wybór dla tych, którzy chcą mieć samochód łatwy w manewrowaniu. Jeśli rozważasz ten samochód, pamiętaj, aby wziąć go na jazdę próbną, aby przekonać się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Skoda Rapid dostępna jest w kilku różnych wersjach, w tym w wersji ze skórzanymi fotelami. Skórzane fotele są wygodne i luksusowe, a do tego dodają samochodowi elegancji. Są one również podgrzewane, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas jazdy w niskich temperaturach.

Skórzane fotele to tylko jeden z przykładów wysokiej jakości wyposażenia, które jest dostępne w Skodzie Rapid. Inne cechy to szyberdach, nawigacja satelitarna i felgi aluminiowe. Te cechy sprawiają, że Rapid jest doskonałym wyborem dla kierowców, którzy chcą mieć samochód ze stylem i luksusem.