Ile kosztuje Nissan Qashqai?

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Nissan Qashqai - cena nowego samochodu

Analiza cen samochodów nowych

  • Nissan Qashqai prosto z salonu kosztuje średnio 94703 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 114324 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze z nowych samochodów płaci się średnio 71355 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena nowego samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, dodając do mocniejszych silników więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Nissan Qashqai nie jest tu wyjątkiem.

Cena nowego auta a silnik

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla nowych aut tego modelu (Nissan Qashqai) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo w nowych samochodach

Nissan Qashqai - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Nissan Qashqai. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Nissan Qashqai: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Nissan Qashqai - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Nieważne, czy znamy go pod nazwą Qashqai, Dualis (tak jak na rynku japońskim) czy CCUV (to w Chinach). Ważne, że ten kompaktowy crossover został bardzo dobrze przyjęty i świetnie się sprzedaje – dzięki odpowiedniej korelacji ceny do możliwości technicznych do końca pierwszego roku produkcji nabywców znalazło 100 tys. egzemplarzy tego najmniejszego (wtedy) SUV-a ze stajni Nissana. Choć standardowo Qashqai przeznaczony jest dla 5 pasażerów, w przedłużonej wersji mieści dodatkowy rząd siedzeń i zwiększa swoją funkcjonalność do 7 siedzeń. Druga generacja, zbudowana na płycie podłogowej opracowanej we współpracy z Renault, stała się dłuższa, szersza, ale też lżejsza w porównaniu z poprzednikiem. Bogata lista jednostek napędowych i skrzyń biegów sprawia, że Qashqai, niczym koczownicze plemię z terenów południowo-wschodniego Iranu, którym zawdzięcza nazwę, potrafi dostosować się do różnych warunków i oczekiwań nabywcy. Wśród możliwych opcji jest również model z napędem na przednią oś lub z mechanizmem 4x4.