Kia Ceed z 2015 roku

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy wyprodukowanych w 2015 roku. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Kia Ceed 2015 - przedziały cenowe

Analiza cen egzemplarzy z 2015 roku.

  • Kia Ceed 2015 z rynku wtórnego kosztuje średnio 36136 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze z 2015 roku (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 43045 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze (lecz wciąż nieuszkodzone) płaci się średnio 27364 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, gdzie producent do mocniejszych silników dokłada więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Kia Ceed z 2015 nie jest tu wyjątkiem.

Uśrednione ceny dla samochodu Kia Ceed z roku 2015 uzależnione od silnika

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla aut tego modelu (Kia Ceed 2015) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo

Kia Ceed 2015 - cena zależna od przebiegu

Jak spada wartość samochodu wraz ze wzrostem kilometrów

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. To rzecz oczywista. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedni użytkownicy samochodów nie przejadą nawet 5000 km w ciągu roku, podczas gdy rekordziści z lekkością przekraczają 75 000 km. Im starszy rocznik, tym rozbieżności w przebiegu w sprzedawanych samochodach są większe. Jednak wbrew pozorom nie wpływa to aż tak znacząco na cenę sprzedaży. Jak wypada w tym zestawieniu Kia Ceed z 2015 roku? Przejrzyj średnie ceny w odniesieniu do przebiegu.

Kia Ceed 2015: Przegląd średnich przebiegów w Km
  • Kia Ceed z 2015 roku ma najechane średnio 115456 km.
  • Egzemplarze z największymi przebiegami, wyprodukowane w 2015 roku, liczą średnio 188384 km
  • Podczas gdy najmniej jeżdżone mają na liczniku ok. 45459 km
Cena w odniesieniu do przebiegu dla modeli wyprodukowanych w 2015 roku

Kia Ceed - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Produkowana na ternie Unii Europejskiej (CE – Community of Europe) z myślą o kliencie europejskim (ED – europeand design) Kia Ceed to jeden z topowych modeli w historii koncernu. Produkowana od 2006 roku z generacji na generację zyskuje na popularności i cieszy niesłabnącym zainteresowaniem. Model zaprojektowany w europejskim centrum rozwojowym Kia Motors w pierwszej generacji występował w wersji kombi oraz kabrio, który jednak był jedynie prototypem. Rok później światło dzienne ujrzał model koncepcyjny Eco_cee’d, wyposażony m.in. w system wyłączający silnik podczas postoju i doładowujący akumulator przy hamowaniu. W drugiej generacji pojawiła się również usportowiona wersja GT oraz 3-drzwiowa Kia Pro Cee’d II. W trzeciej generacji zmianie uległa nie tylko nazwa modelu, pozbawiona apostrofu, ale także płyta podłogowa pożyczona od Hyundaia i30. Solidne wykonanie, ciekawa stylistyka i przestronne wnętrze znalazły sporo miłośników ceniących niskie koszty utrzymania i możliwość stosowania wymienników podczas napraw. Kia Ceed to również jeden z najpopularniejszych modeli radiowozów używanych przez polską Policję.