Ile kosztuje Kia Ceed?

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Kia Ceed - cena nowego samochodu

Analiza cen samochodów nowych

  • Kia Ceed prosto z salonu kosztuje średnio 86305 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 110245 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze z nowych samochodów płaci się średnio 67847 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena nowego samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, dodając do mocniejszych silników więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Kia Ceed nie jest tu wyjątkiem.

Cena nowego auta a silnik

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla nowych aut tego modelu (Kia Ceed) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo w nowych samochodach

Kia Ceed - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Kia Ceed. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Kia Ceed: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Kia Ceed - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Produkowana na ternie Unii Europejskiej (CE – Community of Europe) z myślą o kliencie europejskim (ED – europeand design) Kia Ceed to jeden z topowych modeli w historii koncernu. Produkowana od 2006 roku z generacji na generację zyskuje na popularności i cieszy niesłabnącym zainteresowaniem. Model zaprojektowany w europejskim centrum rozwojowym Kia Motors w pierwszej generacji występował w wersji kombi oraz kabrio, który jednak był jedynie prototypem. Rok później światło dzienne ujrzał model koncepcyjny Eco_cee’d, wyposażony m.in. w system wyłączający silnik podczas postoju i doładowujący akumulator przy hamowaniu. W drugiej generacji pojawiła się również usportowiona wersja GT oraz 3-drzwiowa Kia Pro Cee’d II. W trzeciej generacji zmianie uległa nie tylko nazwa modelu, pozbawiona apostrofu, ale także płyta podłogowa pożyczona od Hyundaia i30. Solidne wykonanie, ciekawa stylistyka i przestronne wnętrze znalazły sporo miłośników ceniących niskie koszty utrzymania i możliwość stosowania wymienników podczas napraw. Kia Ceed to również jeden z najpopularniejszych modeli radiowozów używanych przez polską Policję.