Ile kosztuje Honda CR-V?

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Honda CR-V - cena nowego samochodu

Analiza cen samochodów nowych

  • Honda CR-V prosto z salonu kosztuje średnio 157278 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 181011 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze z nowych samochodów płaci się średnio 136694 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena nowego samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, dodając do mocniejszych silników więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Honda CR-V nie jest tu wyjątkiem.

Cena nowego auta a silnik

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla nowych aut tego modelu (Honda CR-V) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo w nowych samochodach

Honda CR-V - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Honda CR-V. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Honda CR-V: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Honda CR-V - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Honda CR-V w swojej historii przeszła awans z klasy kompaktowej do klasy średniej. Ten SUV produkowany przez koncern z Japonii swoją nazwę zawdzięcza skrótowi od Compact Recreational Vehicle. Bo CR-V to właśnie taki kompaktowy pojazd rekreacyjny. Pierwsza generacja została zaprezentowana w 1995 roku jako uterenowiona wersja Hondy Civic, z charakterystycznym kołem zapasowym umieszczonym na tylnych, otwieranych na bok drzwiach. W generacji drugiej do standardowego wyposażenia należał w napęd na 4 koła, a na rynku amerykańskim funkcjonowała również wersja z przednim napędem. Trzecia generacja to spore zmiany wizualne –koło zapasowe zostało ukryte pod podłogą, a auto nabrało miejskiego charakteru. Czwarta generacja zyskała bardziej agresywne linie nadwozia oraz elementy różniące wersje przeznaczone do sprzedaży na rynku europejskim i amerykańskim. Piąta generacja, choć w USA debiutowała w 2016 roku, na starym kontynencie pojawiła się dopiero w 2018 roku. Model zyskał nowy design nadwozia i deskę rozdzielczą po raz pierwszy zdominowaną przez ekran dotykowy będący częścią systemu Honda Connect. Nowością jest również system przymykania atrapy chłodnicy, zwiększający właściwości aerodynamiczne pojazdu.