Ile kosztuje Audi Q5?

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Audi Q5 - cena nowego samochodu

Analiza cen samochodów nowych

  • Audi Q5 prosto z salonu kosztuje średnio 199477 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 277499 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze z nowych samochodów płaci się średnio 129930 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena nowego samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, dodając do mocniejszych silników więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Audi Q5 nie jest tu wyjątkiem.

Cena nowego auta a silnik

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla nowych aut tego modelu (Audi Q5) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo w nowych samochodach

Audi Q5 - cena używanego samochodu

Jak spada jego wartość z biegiem lat

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedne modele tracą na wartości dużo szybciej, niż inne. Zobaczmy, jak w tym zestawieniu poradzi sobie Audi Q5. Przejrzyj średnie ceny dla samochodów z poprzednich roczników. Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować dany rocznik, kliknij tutaj i wybierz rok.

Audi Q5: Przegląd średnich cen dla auta używanego
Cena uśredniona dla modeli wyprodukowanych w danym roku
Raporty szczegółowe wg roku produkcji

Audi Q5 - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Malkontenci narzekają, że większość Audi wygląda bardzo podobnie. Nie inaczej jest w przypadku Audi Q5, którego najnowsze wersje niewiele różnią się od poprzedników. Ale sporo coś jest dobre, to po co to zmieniać? Audi Q5 to odpowiedź na lukę powstałą między klasycznym SUV-em Audi Q7, a typowo terenowym modelem Allroad. Q5 to optymalne połączenie wszystkich cech, których użytkownicy szukają w dzisiejszych SUV-ach – nieco ucywilizowanego, choć wciąż terenowego wyglądu, komfortowej jazdy zarówno po mniej utwardzonej drodze jak i po „normalnej” drodze i napędu na cztery koła, który w razie potrzeby poradzi sobie z przeszkodami. Q5 ma w sobie to wszystko, a nawet jeszcze więcej, bo projektanci ukryli w nim sporo nowinek technicznych, które przydają się w codziennym użytkowaniu. Przestronne, funkcjonalne wnętrze, bardzo przyzwoita przestrzeń bagażowa i charakterystyczna dla Audi mnogość opcji wyboru silnika czy napędu sprawiają, że to jeden z ciekawszych modeli segmentu I.