Audi A6 z 2011 roku

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy wyprodukowanych w 2011 roku. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Audi A6 2011 - przedziały cenowe

Analiza cen egzemplarzy z 2011 roku.

  • Audi A6 2011 z rynku wtórnego kosztuje średnio 54861 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze z 2011 roku (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 81493 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze (lecz wciąż nieuszkodzone) płaci się średnio 31374 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, gdzie producent do mocniejszych silników dokłada więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Audi A6 z 2011 nie jest tu wyjątkiem.

Uśrednione ceny dla samochodu Audi A6 z roku 2011 uzależnione od silnika

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla aut tego modelu (Audi A6 2011) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo

Audi A6 2011 - cena zależna od przebiegu

Jak spada wartość samochodu wraz ze wzrostem kilometrów

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. To rzecz oczywista. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedni użytkownicy samochodów nie przejadą nawet 5000 km w ciągu roku, podczas gdy rekordziści z lekkością przekraczają 75 000 km. Im starszy rocznik, tym rozbieżności w przebiegu w sprzedawanych samochodach są większe. Jednak wbrew pozorom nie wpływa to aż tak znacząco na cenę sprzedaży. Jak wypada w tym zestawieniu Audi A6 z 2011 roku? Przejrzyj średnie ceny w odniesieniu do przebiegu.

Audi A6 2011: Przegląd średnich przebiegów w Km
  • Audi A6 z 2011 roku ma najechane średnio 219372 km.
  • Egzemplarze z największymi przebiegami, wyprodukowane w 2011 roku, liczą średnio 306882 km
  • Podczas gdy najmniej jeżdżone mają na liczniku ok. 120677 km
Cena w odniesieniu do przebiegu dla modeli wyprodukowanych w 2011 roku

Audi A6 - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Uznawane za niezawodne, bezpieczne i warte zakupu – Audi A6 wpisuje się w tradycję większości modeli ze stajni Audi. Model produkowany id 1994 roku przeszedł szereg faceliftingów i doczekał się pięciu generacji. Pierwsza generacja A6 nie była modelem stworzonym od podstaw, a raczej zmodernizowanym Audi 100 C4, które cieszyło się dobrą opinią i sporym zainteresowaniem. Dopiero druga generacja doczekała się własnej konstrukcji, która stopniowo rozwijana była o kolejne wersje i modele. Były one tak dobrze zaplanowane i przeprowadzone, że w 2005 roku Audi A6 trzeciej generacji zdobyło nagrodę Światowego Samochodu Roku. Nowoczesny design i wykończenie w stylu Fastback sprawiły, że A6 jest jednym z czołowych graczy w swojej klasie. Bezpośrednimi rywalami tego modelu są takie auta jak BMW serii 5, Volvo V70, Saab 9-5 czy Mercedes klasy E. Na uwagę zasługuje również A6 Allroad, w którym pneumatyczne zawieszenie umożliwia dopasowanie wysokości auta do terenu, po którym się porusza oraz (montowaną za dopłatą) ręczną skrzynię biegów z redukcją typu Low Range.