Audi A4 z 2019 roku

Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy wyprodukowanych w 2019 roku. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Zobacz, ile jest warte Twoje auto!

Audi A4 2019 - przedziały cenowe

Analiza cen egzemplarzy z 2019 roku.

  • Audi A4 2019 z rynku wtórnego kosztuje średnio 152039 PLN.
  • Za najdroższe egzemplarze z 2019 roku (TOP 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. 201390 PLN
  • Podczas gdy za najtańsze (lecz wciąż nieuszkodzone) płaci się średnio 99394 PLN

Cena zależna od wersji silnika

Najpopularniejsze wersje silnikowe wraz z cenami

Cena samochodu mocno zależy od wersji silnika oraz wyposażenia. Często to drugie idzie w parze z pierwszym, gdzie producent do mocniejszych silników dokłada więcej wyposażenia dodatkowego w standardzie. Sprzedawcy też celowo konfigurują w ten sposób pojazdy, by trafić do różnych grup odbiorców (tych biedniejszych i tych skłonnych wydać nieco więcej). Dlatego najmniejszym i najsłabszym silnikom towarzyszy często uboższe wyposażenie. Audi A4 z 2019 nie jest tu wyjątkiem.

Uśrednione ceny dla samochodu Audi A4 z roku 2019 uzależnione od silnika

Jeśli chodzi o popularność rodzaju paliwa dla aut tego modelu (Audi A4 2019) to prezentuje się ona następująco:

Stosowane paliwo

Audi A4 2019 - cena zależna od przebiegu

Jak spada wartość samochodu wraz ze wzrostem kilometrów

Im samochód starszy, tym jego cena niższa. To rzecz oczywista. Zazwyczaj upływowi czasu towarzyszy też wzrost przejechanych kilometrów i ogólne zużycie pojazdu. Jedni użytkownicy samochodów nie przejadą nawet 5000 km w ciągu roku, podczas gdy rekordziści z lekkością przekraczają 75 000 km. Im starszy rocznik, tym rozbieżności w przebiegu w sprzedawanych samochodach są większe. Jednak wbrew pozorom nie wpływa to aż tak znacząco na cenę sprzedaży. Jak wypada w tym zestawieniu Audi A4 z 2019 roku? Przejrzyj średnie ceny w odniesieniu do przebiegu.

Audi A4 2019: Przegląd średnich przebiegów w Km
  • Audi A4 z 2019 roku ma najechane średnio 9026 km.
  • Egzemplarze z największymi przebiegami, wyprodukowane w 2019 roku, liczą średnio 33060 km
  • Podczas gdy najmniej jeżdżone mają na liczniku ok. 5 km
Cena w odniesieniu do przebiegu dla modeli wyprodukowanych w 2019 roku

Audi A4 - informacje ogólne

Garść ciekawostek związanych z samochodem

Niezbyt duże, ale reprezentacyjne auto? To musi być Audi A4. Wyposażone w mocne silniki, minimalistyczne, choć idące z duchem czasu i designerskimi trendami wnętrze, znalazło już miliony nabywców. I nic nie zapowiada zmiany tego stanu rzeczy, bo nawet starsze generacje wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku wtórnym. Podobnie jak Audi A3 model A4 możemy spotkać z bardzo różnymi silnikami i w różnorodnych wersjach. Innowacją było zastosowanie w A4 nowoczesnej skrzyni biegów Tiptronic, umożliwiającej dokonanie wyboru między ręcznym a automatycznym trybem pracy skrzyni biegów. Choć na początku nie obyło się bez serii wad konstrukcyjnych, szybka reakcja koncernu sprawiła, że pamiętają o nich jedynie najstarsi fani motoryzacji. W 1996 roku A4 zajęła 3. miejsce w plebiscycie na Europejski Samochód Roku, a na rynku niemieckim i japońskim pojawiła się nie lada gratka – limitowana wersja B5 STW z silnikiem AZK (1,8t 240 KM), wyprodukowana w kolekcjonerskiej wręcz liczbie 55 sztuk. Pozostałe warianty są na szczęście dostępne dużo łatwiej, co z pewnością przełożyło się na niesłabnąca popularność jednego w flagowych modeli Audi.